Jesteś tutaj:Sport Bieg Niepodległości 2021 - zdjęcia z trasy
czwartek, 11 listopada 2021 12:53

Bieg Niepodległości 2021 - zdjęcia z trasy

 

W tegorocznym VII Biegu Niepodległości wystartowało w sumie 414 zawodników, którzy do pokonania mieli 10 kilometrów.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego, około godziny 11:11 wszyscy wystartowali w w trasę, która prowadziła ulicami centrum miasta, na w sumie trzech pętlach - dwóch dużych i jednej małej. Na trasie nie brakowało dłuższych prostych, ale i kilku dość wymagających podbiegów. Wszyscy jednak byli wytrwali, a niektórzy wybrali się nie tylko w koszulkach biegowych, ale i z flagami czy udekorowani w biało-czerwone barwy.

Pierwsze miejsce tegorocznego VII Biegu Niepodległości zajął Przemysław Giżyński z wynikiem 35:32, drugi był Patryk Bogucki z rezultatem 37:02, a trzeci Krystian Kurowski z czasem 37:09. Wśród kobiet pierwsza była Anna Mrotek z rezultatem 41:00, druga była Marzena Siwińska z wynikiem 41:37, a trzecia Joanna Stawowa z czasem 41:44. 

Więcej fotografii znajduje się w galerii pod podglądem zdjęć.

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Kibic piątek, 12 listopada 2021 19:58 napisane przez Kibic

  @Turysta - czy Ci bezdomni byli trzeźwi? Napewno zasilili twoimi pieniędzmi monopol bo napewno nie spożywczy. Jest dla nich ośrodek dla bezdomnych który przyjmuje każdego bez dachu nad głową ale warunkiem jest trzeźwość. Oni wolą spać pod mostem a w dzień zebrać na kolejne picie alkoholu niż spać w ciepłym łóżku w ośrodku dla bezdomnych. Pozdrawiam :)

 • Link do komentarza uczestniczka marszu piątek, 12 listopada 2021 19:14 napisane przez uczestniczka marszu

  ad. Turysta - Organizacja "Marsz Niepodległości" w Gnieźnie organizowana całkowicie przed ludzi dobrej woli, miejscowych patriotów, na zakończenie zaprosiła wszystkich uczestników i nie tylko, a więc także tych, którzy czują się samotnymi i opuszczonymi, na wspaniałą grochówkę, chleb ze smalcem i ogórki oraz gorącą herbatę. I jak można było zauważyć wszyscy, nie tylko uczestnicy, a także bezdomni z tego chętnie skorzystali.

 • Link do komentarza Marek. piątek, 12 listopada 2021 08:12 napisane przez Marek.

  Do turysty. Bezdomnymi w Gnieźnie opiekuje się Pomoc Społeczna i robi to Bardzo Dobrze. Dorobić też można w Gnieźnie na 1000 sposobów bo rąk do pracy każdemu przedsiębiorcy brakuje. Przykre, ale ci ludzie co tak chodzą po ulicach w centrum, to przysłowiowi żebracy. Oni po prostu przyjęli sobie za cel, taki sposób życia, że żyją tylko z tego co wyżebrają. Tym ludziom przydały by się przymusowe spotkania z psychologiem i dom tylko dla osób nadużywających alkoholu. Bo dla nie pijących domy i noclegownie z darmowymi posiłkami w Gnieźnie są.

 • Link do komentarza Turysta czwartek, 11 listopada 2021 18:37 napisane przez Turysta

  Wszystko fajnie , ale od rynka do katedry spotkałem 4 bezdomnych w niedalekiej odległości od siebie . Miałem jedyne 50 zł , i z dwoma z nich się podzieliłem . Może coś dla nich tak zrobić w ten szczególny dzień ...

  Wszystko ładnie i pięknie , ale rzeczywistość jest jednak inna .

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane