Jesteś tutaj:Sport Kolejne sukcesy karateków Inochi
wtorek, 09 listopada 2021 08:15

Kolejne sukcesy karateków Inochi

mn
Kolejne sukcesy karateków Inochi zdjęcie nadesłane

Sześciu zawodników reprezentowało klub karate Inochi Gniezno na zawodach, które odbyły się 6 listopada w Bydgoszczy.

Podczas zmagań, Marcin Woliński w konkurencji kumite indywidualne mężczyzn 75kg znalazł się na trzecim miejscu, zdobywając brązowy medal. Bernadetta Kuleczka w konkurencji kata indywidualne seniorek również wywalczyła trzecie miejsce, osiągając brązowy medal.

Młodsze zawodniczki Inochi Zuzanna Gbur oraz Barbara Cieślińska w kategorii kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat zajęły ex aequo trzecie miejsce. Natomiast Jolanta Woźniak, startując w kumite indywidualnym oraz kata indywidualnym dziewcząt 12-13 lat, zajęła piątą pozycję. W zawodach wzięli również udział Alicja Kaszyńska oraz Kacper Majchrzak zajmując tym razem dalsze miejsca. Wszystkim serdecznie gratulujemy .