Jesteś tutaj:Sport Bezapelacyjne zwycięstwo w Lubiczu
poniedziałek, 08 listopada 2021 11:41

Bezapelacyjne zwycięstwo w Lubiczu

  MKS PR
Bezapelacyjne zwycięstwo w Lubiczu źródło: MKS PR

MKS PR URBIS Gniezno z kolejnym, szóstym ligowym triumfem. W sobotę podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka pokonały na wyjeździe GUKS Drwęca Novar Lubicz i nadal niepodzielnie rządzą w ligowej tabeli. 

Lubiczanki od samego początku dały sobie narzucić styl gry gnieźnianek i hurtowo traciły bramki. Pierwsze trafienie na swoją korzyść zanotowały dopiero w ósmej minucie gry. Gospodynie z Lubicza miały ogromne kłopoty w ataku, odbijając się od gnieźnieńskiej obrony lub tracąc piłki. Nie mógł im fakt, że gnieźnianki grały bez rozgrywającej Moniki Łęgowskiej.

Druga połowa również przebiegała całkowicie pod dyktando podopiecznych Roberta Popka i Romana Solarka. Cała drużyna zagrała dobre spotkanie, ale  ponownie na parkiecie wyróżniała się Milena Kaczmarek, której piłki najczęściej lądowały w siatce rywalek . W 43-50′ gry nastąpił jedyny chwilowy zastój zespołu z Gniezna. Wykorzystały to gospodynie, które podreperowały swój skromny dorobek. Końcowy wynik – 18:42 – oddaje w całości różnicę klas jaka dzieli oba zespoły.

GUKS NOVAR DRWĘCA Lubicz – MKS PR Urbis Gniezno 18:42 (12:22)

GUKS NOVAR DRWĘCA Lubicz: Siółkowska – Weber, Pęcherska (7), Drozdalska, Guttmann (3), Glasa (2), Domian, Węgrodzka, Strzelecka (4), Pawłowska (1), Życzyńska, Antosik (1), Szudzik.

MKS PR URBIS Gniezno: Hoffmann (1), Konieczna – Kasprowiak (4), Siwka (5), Sawicka (3), Giszczyńska (5), Chojnacka (3), Kuriata (1), Kaczmarek (9), Nurska (5), Matysek (1), Świerżewska (5), Łęgowska.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Kibic poniedziałek, 08 listopada 2021 21:04 napisane przez Kibic

    Idziecie jak burza. Gratulacje, miło czytać o waszych super wygranych. Życzę dalszych sukcesów, jeszcze raz GRATULACJE :)

  • Link do komentarza wilk poniedziałek, 08 listopada 2021 14:07 napisane przez wilk

    Brawo dziewczyny,oby tak dalej,aż do samego awansu do Superligi !!!Tylko przychodzi na myśl pytanie,czy tego chcą ......także nasze nieudaczne władze miejskie ??

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane