Jesteś tutaj:Sport Arka zatopiona, gnieźnianki zachowują status niepokonanych
poniedziałek, 01 listopada 2021 09:49

Arka zatopiona, gnieźnianki zachowują status niepokonanych

  MKS PR

Po raz kolejny zespół MKS PR URBIS Gniezno zwycięsko wychodzi z ligowego starcia. Arka postawiła gnieźniankom nieco trudniejsze warunki niż ostatni rywale, ale i tak poległa wysoko przy Sportowej 31-20.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia gości 0:1. Gnieźnianki momentalnie odpowiedziały i  przez pierwszy kwadrans gry licznie zgromadzeni tego dnia na hali im. Mieczysława Łopatki kibice byli świadkami bardzo wyrównanego widowiska (8:8).  W drugiej odsłonie pierwszej połowy do głosu bardziej zdecydowanie doszły gnieźnianki, które zainkasowały pięć trafień z rzędu bez odpowiedzi ze strony rywalek (13:8) i zbudowany dość bezpieczną przewagę. Nie oddały jej już do samego końca. Przed przerwą podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka wypracowały pięciobramkową zaliczkę i schodziły do szatni w zdecydowanie lepszych nastrojach (15:10).

W drugiej partii SPR Arka Gdynia nie potrafił zbliżyć się do gospodyń. “Pszczółki” kontrolowały przebieg spotkania, sukcesywnie powiększając przewagę ostatecznie do 11 bramek.

MKS PR URBIS Gniezno – SPR Arka Gdynia 31:20 (15:10) 

MKS PR URBIS Gniezno: Hoffmann, Konieczna – Kasprowiak (1), Siwka, Sawicka (4), Giszczyńska (4), Chojnacka (1), Wabińska, Kuriata (3), Kaczmarek (7), Nurska (8), Matysek, Świerżewska (1), Łęgowska (2).

SPR Arka Gdynia: Świderska – Petrol 2, Przywara (5), Mielewczyk (6), Bielska (1), Lewandowska (2), Kamecka, Bąkowska, Dulińska, Michalska (4), Borowska, Warda, Zegarlicka.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane