Jesteś tutaj:Sport Halloweenowe morsowanie na Łazienkach
niedziela, 31 października 2021 12:37

Halloweenowe morsowanie na Łazienkach

 

Ciepła aura nie odstraszyła miłośników zimnej kąpieli - w niedzielne południe ich spora grupa pojawiła się na plaży Jeziora Winiary.

Tym razem uczestnicy niedzielnego morsowania wybrali halloweenowy motyw, dlatego na Łazienkach pojawiło się sporo wiedźm oraz innych upiorów, którzy po krótkiej rozgrzewce wskoczyli do wody mającej ponad 9 stopni. Być może fakt, że była na tyle ciepła sprawił, że wielu zdecydowało się na znacznie dłuższy pobyt w wodzie, niż zazwyczaj - do minusowych temperatur na dworze jeszcze trochę brakuje, także na pewno będzie ku temu okazja.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Mieszkaniec poniedziałek, 01 listopada 2021 07:58 napisane przez Mieszkaniec

    Dramat. Te same facjaty co zwykle. Byleby tylko pokazać się na zdjęciach. Piękna idea. Morsować można bez blasku fleszy. To się robi dla siebie , a nie po to aby wystawiać się do zdjęć w durnych kreacjach halołynowych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane