Jesteś tutaj:Sport W niedzielę morsy rozpoczynają sezon
piątek, 22 października 2021 11:35

W niedzielę morsy rozpoczynają sezon

 

Już w najbliższą niedzielę zimne wody popularnych Łazienek wypełnią się ponownie kąpiącymi - Królewskie Morsy Gniezno ogłoszą tym samym rozpoczęcie sezonu.

Wszyscy miłośnicy zimnych kąpieli oraz ich rodziny oraz kibice zaproszeni są do wspólnego rozpoczęcia sezonu hartowania ciała i umysłu. Tradycyjnie wydarzenie odbędzie się w południe na plaży Jeziora Winiary, a jeśli są osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z morsowaniem, powinny przyjść nieco wcześniej - około godziny 11.30. 

W programie wydarzenia zaplanowanego na 24 października, jest o godzinie 12 powitanie oraz wspólna rozgrzewka wszystkich uczestników kąpieli, a o godzinie 12:05 wejście do wody. 

Organizatorzy przypominają, że na plażę obowiązuje zakaz wjazdu. Stosowny znak znajduje się na wysokości garaży. Zainteresowani, którzy chcą przyjechać morsować lub kibicować, mogą pozostawić swoje samochody na parkingu przy hali sportowej od strony ul. Sportowej.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Mrozik niedziela, 24 października 2021 10:06 napisane przez Mrozik

    przyszedłbym popatrzeć ale jest za zimno na samo wyjście z domu:)))

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane