Jesteś tutaj:Sport Mistrzynie Europy w Karate Tradycyjnym z AKT Samuraj Gniezno
niedziela, 10 października 2021 08:38

Mistrzynie Europy w Karate Tradycyjnym z AKT Samuraj Gniezno

  UM
Mistrzynie Europy w Karate Tradycyjnym z AKT Samuraj Gniezno źródło: UM

Fantastyczne informacje dotarły z Katowic, gdzie odbywały się Mistrzostwa Europy platformy WTKF, WFF i WTKU w Karate Tradycyjnym.

Przypomnijmy, że do reprezentacji Polski na to wydarzenie zostały powołane 3 zawodniczki Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno: Wiktoria Łuczyńska w kategorii junior, Alicja Muszyńska w kategorii młodzieżowiec i Aleksandra Politowicz która startowała wśród seniorów.

Wszystkie 3 nasze zawodniczki wywalczyły w swoich kategoriach worek medali i tytuły Mistrzyń Europy. Cała trójka to podopieczne trenera Senseia Andrzeja Zarzecznego. Szerszą relację oraz dokładne wyniki zawodów przekażemy w oddzielnej informacji. Należy nadmienić, że Sensei Andrzej Zarzeczny oraz Ola Politowicz dotarli bezpiecznie do Katowic samochodem VW Tiguan dzięki sponsorowi Oli VW Berdychowski Poznań.

1 komentarz

  • Link do komentarza Damiano niedziela, 10 października 2021 09:55 napisane przez Damiano

    Gratulacje. Czy równie bezpiecznie na ME dotarły pozostałe 2 zawodniczki? No bo chyba trener ich nie pozostawił samopas?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane