Jesteś tutaj:Sport Zajęcia wprowadzające do triathlonu dla dzieci
czwartek, 09 września 2021 08:44

Zajęcia wprowadzające do triathlonu dla dzieci

  mnopr

Zapraszamy na zajęcia wprowadzające do triathlonu, skierowane do dzieci w wieku 7-9 lat. Organizuje je Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Triathlonu.

GST TriEagle Team zaprasza na zajęcia, które będą obejmowały zabawy i gry zespołowe, przygotowanie gimnastyczne oraz jazdę na rowerze.

Pierwsze zajęcia i jednocześnie omówienie organizacji zajęć z rodzicami odbędzie się w sobotę 25 września o godzinie 11.00 w sali gimnastycznej II LO przy ul Łubieńskiego w Gnieźnie. Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu trenera 694 305 979.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane