Jesteś tutaj:Sport Sześć gnieźnieńskich drużyn zgłoszonych do rozgrywek piłki ręcznej
czwartek, 19 sierpnia 2021 09:08

Sześć gnieźnieńskich drużyn zgłoszonych do rozgrywek piłki ręcznej

  MKS PR

Sześć gnieźnieńskich drużyn powalczy w żeńskich rozgrywkach szczypiornickich w sezonie 2021/22. Jak co roku MKS kładzie nacisk na rozwój piłkarek ręcznych reprezentujących Pierwszą Stolicę Polski w każdej możliwej kategorii wiekowej.

Do rozgrywek I ligi gr. B organizowanych przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce zgłoszony został MKS PR URBIS Gniezno. Wiemy już, że nasz zespół czeka kilka “nowych” wyjazdów, jak na przykład do Lubicza czy Szczecina, ale są też i “znane z poprzednich lat” – do Płocka czy Poznania.

Pozostałe gnieźnieńskie drużyny uczestniczyć będą w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej:

II liga kobiet:
MKS PR II Gniezno

JUNIORKI:
MKS PR Gniezno
Bukowsko-Dopiewski KPR
KS Pyrki Poznań

JUNIORKI MŁODSZE:
MKS PR Gniezno
Bukowsko-Dopiewski KPR
MKS Real-Astromal Leszno
APR Gladiator Oborniki
KS Pyrki Poznań

MŁODZICZKI:
MKS PR Gniezno
UKD Bukowia Buk
BDKP/Pantery Dopiewo
Bukowsko-Dopiewski KPR
UKS Olimpijczyk Budzyń
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Kępno
MKS Real-Astromal Leszno
APR Gladiator Oborniki
KS Pyrki Poznań

DZIECI – DZIEWCZĘTA:
MKS Tuzinek Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane