Jesteś tutaj:Sport Kolejny medal dla zawodnika GST
poniedziałek, 12 lipca 2021 10:00

Kolejny medal dla zawodnika GST

  mn

Dziesiąte miejsce w klasyfikacji kilkuset zawodników zdobył zawodnik Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Triathlonu.

W minioną niedzielę w Bydgoszczy odbyły się zawody triathlonowe, w których wzięło udział 850 zawodników. W klasyfikacji open na dystansie 1/8 IM, 10 miejsce zajął zawodnik z Gniezna - Wojciech Stefański. W kategorii M18 było to jednocześnie pierwsze miejsce tego zawodnika.

Na dystansie 1/2 IM reprezentował klub Patryk Bogucki, który ukończył zawody na 34 miejscu w kategorii M30 i 162 w klasyfikacji open. Jak na zawodnika, który przechodzi z biegania w świat triathlonu jest to świetny wynik. 

W tym samym czasie młodzież z GST TriEagle Team trenuje swoją formę na obozach - klubowym w Ostrzeszowie oraz kadr Wielkopolski w Wągrowcu. Przygotowania do mistrzostw Polski są już na ostatniej prostej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane