Jesteś tutaj:Sport GST TriEagle Team znowu w akcji
wtorek, 08 czerwca 2021 07:47

GST TriEagle Team znowu w akcji

  mn

Sezon triathlonowy w pełni. Tym razem zawodnicy GST TriEagle Team udali się do Pniew na silnie obsadzone zawody Pucharu Polski.

Podopieczni trenerów Piotra Śmigórskiego i Tomasza Gleby zdobyli kilka wartościowych wyników. Jako jedyny miejsce na podium wywalczył Michał Dąbrowski w triathlonie dzieci.

W kategorii juniorów młodszych 4 miejsce zdobył Bartosz Majorczyk, jego koledzy miejsca w drugiej dziesiątce. Malkolm Różański był 9 wśród młodzików, a Jonasz Gleba 7 w stawce juniorów. Zawodnikom i trenerom gratulujemy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane