Jesteś tutaj:Sport Triathloniści GST TriEagle Team startowali w Olsztynie
wtorek, 01 czerwca 2021 11:17

Triathloniści GST TriEagle Team startowali w Olsztynie

  mn
Triathloniści GST TriEagle Team startowali w Olsztynie zdjęcie nadesłane

W miniony weekend zawodnicy Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Triathlonu (GST TriEagle Taem) udali się do Olsztyna na kolejne zawody Pucharu Polski w Triathlonie.

W czasie pucharowych zmagań do pokonania mieli 400 m pływania w jeziorze Ukiel (temperatura wody jedynie 16 stopni). Następnie 10 km jazdy rowerem i 2,5 km biegu.

Najlepiej zaprezentowali się Jonasz Gleba, który zajął 1 miejsce w kategorii junior i Klaudia Tomaszewska – 3 miejsce w kategorii juniorka młodsza. Pozostali zawodnicy również zdobyli cenne pucharowe punkty. O sporym pechu może mówić Bartosz Majorczyk, który prowadził do połowy etapu kolarskiego. 

W  następstwie kontaktu z innym zawodnikiem spadł łańcuch w jego rowerze i stracił szansę walki o zwycięstwo. Całej ekipie GST TriEagle Team serdecznie gratulujemy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane