Jesteś tutaj:Sport Ostatnia próba Pelikana przed ligą
środa, 28 kwietnia 2021 07:18

Ostatnia próba Pelikana przed ligą

mn
Ostatnia próba Pelikana przed ligą zdjęcie nadesłane

Ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek ligowych rozegrał wczoraj zespół Pelikana Niechanowo, który w Żydowie spotkał się z miejscową Farą Pelikan.

Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando zielono-czarnych , którzy już w 3 minucie objęli prowadzenie po strzale P. Jarzynskiego. W pierwszej połowie bramki jeszcze zdobyli K. Buczek i M. Poltaszewski. Do przerwy 3:0.

W drugiej połowie Pelikan nie zwalniał tempa i zdobył kolejne 3 trafienia za sprawą M. Poltaszewskiego, P. Jarzynskiego i M. Bialasa. Teraz czas tą skuteczność podopieczni Andrzeja Stefańskiego muszą przełożyć na zmagania ligowe.

Już w sobotę 1 mają zielono-czarni zagrają ze Strażakiem Licheń Stary. Cel dla niechanowskich zawodników jest jeden – 3 pkt.