Jesteś tutaj:Sport Zwycięstwo Orła w inauguracji rozgrywek
niedziela, 25 kwietnia 2021 16:15

Zwycięstwo Orła w inauguracji rozgrywek

 

Wysokim zwycięstwem zakończyło się niedzielne spotkanie inaugurujące rozgrywki CS Superligi w speedrowerze.

Starcie na małym owalu przy ul. Parkowej, mimo iż stanowiło trzecią rundę rozgrywek tegorocznego sezonu, było inauguracyjnym dla gnieźnieńskiej publiczności. Spotkanie zapowiadane było jako wyjątkowo emocjonujące, gdyż do Grodu Lecha zawitać miała ekipa Lwy Avia Częstochowa. Do tego meczu Aseko Orzeł Gniezno przygotowywało się od kilku dni i zgodnie z zapowiedziami - walka o punkty była bardzo wysoka.

Na spotkanie przybyła spora grupa kibiców speedrowera, którzy zdecydowali się towarzyszyć Orłom w trakcie inauguracji. Sam mecz niemal od samego początku przebiegał na korzyść gospodarzy, którzy sukcesywnie powiększali swoją przewagę. Mimo to nie brakowało kilku starć na torze, co tylko pokazywało iż częstochowskie Lwy nie zamierzają tak łatwo oddać punktów. Mimo to ostatecznie goście musieli uznać wyższość gnieźnian, którzy zakończyli mecz wygraną 93:65.

1 komentarz

  • Link do komentarza Marek niedziela, 25 kwietnia 2021 19:18 napisane przez Marek

    Szkoda, że nie ma zdjęć pub liczności siedzącej na TRYBUNIE HONOROWEJ

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane