Jesteś tutaj:Sport Świetny start zawodników GST
poniedziałek, 29 marca 2021 07:54

Świetny start zawodników GST

  mn
Świetny start zawodników GST zdjęcie nadesłane

W sobotę 27 marca zawodnicy Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Triathlonu walczyli o punkty w kolejnych zawodach Grand Prix Polski w Aquathlonie.

Tym razem areną zmagań były obiekty MOSiR w Rumii. Triathloniści bardzo dobrze spisali się na pływalni, gdzie padło kilka rekordów życiowych. Podobnie było na lekkoatletycznej bieżni, gdzie toczyła się zacięta walka o jak najlepsze wyniki. Po zsumowaniu rezultatów pływania i biegu okazało się, że czworo zawodników GST wywalczyło miejsca na podium:

Bartosz Majorczyk 1 miejsce w kat. M 15-17
Artur Kozłowski 2 miejsce w kat. M 15-17
Klaudia Tomaszewska 3 miejsce w kat. K 15-17
Jonasz Gleba 3 miejsce w kat. M 18

Pozostałe lokaty zawodników GST:
M 15-17
Jeremiasz Ottenburger 12 miejsce
Bartosz Poremski 13 miejsce
Franciszek Leśny 17 miejsce
K 15-17
Ewelina Momot 10 miejsce
Wiktoria Górska 12 miejsce
Julia Purol 13 miejsce
M 13-14
Malkolm Różański 8 miejsce
Gerard Różański 22 miejsce
M 11-12
Michał Dąbrowski 6 miejsce
Maksymilian Ottenburger 7 miejsce

W zawodach organizowanych przez Polski Związek Triathlonu wzięło udział prawie 150 zawodników z całej Polski. Wszystkim zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy, a GST dziękuje swoim partnerom za wsparcie: BUD-DAR DEVELOPER, DECATHLON GNIEZNO, Dekarstwo Dachy Wyrzykowski, NITRO Auto Wynajem, TREPKO, Willa Wzgórze Poręba, MIDIAMO.PL, Solid Door, Nutrition.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane