Jesteś tutaj:Sport Triathloniści zainaugurowali sezon
wtorek, 23 marca 2021 07:22

Triathloniści zainaugurowali sezon

  mn
Triathloniści zainaugurowali sezon zdjęcie nadesłane

Zawodnicy Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Triathlonu zainaugurowali sezon startowy w sezonie 2021. Liczna grupa zawodników wystartowała w pierwszej edycji Pucharu Polski w Aquathlonie.

Impreza odbyła się 20 marca w Bydgoszczy . Były to dla nas pierwsze zawody w nowych barwach klubowych. Zawodnicy GST zdobyli cenne punkty w klasyfikacji Pucharu Polski i kwaifikacji do kadry wojewódzkiej.

- Zawody w Bydgoszczy były dla nas bardzo ważnym sprawdzianem przed nadchodzącym sezon. Były to też kwalifikacje do kadry województwa wielkopolskiego. Dlatego cieszy mnie postawa moich zawodników, którzy pokazali charakter i padło wiele rekordów życiowych na Bydgoskiej pływalni. Wiemy jak wiele trudu poszło ze strony trenerów , zawodników i zarządu, by nasi zawodnicy mogli pływać podczas zamkniętego basenu w Gnieźnie. Czas i trud jaki musieliśmy poświecić na dojazd i trening w Mogilnie został zrekompensowany rekordami życiowymi na etapie pływania.  Już za tydzień startujemy w Rumi podczas kolejnego Pucharu Polski w Aquathlonie - przyznał Grzegorz Smoczyk - prezes GST

Wyniki :

K15 :
Klaudia Tomaszewska - 5 miejsce
Ewelina Momot - 11 miesce
Julia Purol - 12 miejsce
Wiktoria Górska - 13 miejsce 

M11:
Michał Dąbrowski - 9 miejsce
Maksymilian Ottenburger - 11 miejsce

M15 :
Bartosz Majorczyk - 4 miejsce
Artur Kozłowski - 5 miejsce
Jeremiasz Ottenburger - 11 miejsce
Franciszek Leśny - 13 miejsce
Bartosz Poremski - 14 miejsce

M18
Jonasz Gleba - 5 miejsce

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane