Jesteś tutaj:Sport Morsy zbierały dla bezdomnych zwierząt
niedziela, 28 lutego 2021 12:26

Morsy zbierały dla bezdomnych zwierząt

 

Królewskie Morsy Gniezno po raz kolejny włączyły się do akcji społecznej, tym razem organizując zbiórkę darów na rzecz bezdomnych zwierząt.

Ostatnie w lutym morsowanie przebiegało ponownie pod hasłem pomocy potrzebującym - tym razem zwierzętom z gnieźnieńskiego schroniska, ale także bezdomnym kotom żyjącym na terenie miasta.

Na apel Królewskich Morsów Gniezno odpowiedziała spora grupa mieszkańców, którzy niekoniecznie są miłośnikami mroźnych kąpieli, ale z potrzeby serca zdecydowali się wesprzeć inicjatywę i przekazać różne dary, które były pakowane do samochodu. Jak przyznali organizatorzy, tak duża odpowiedź na akcję ich pozytywnie zaskoczyła, a po posortowaniu dostarczonych materiałów zostaną one przekazane na rzecz schroniska oraz dla Kociego Gniezna. 

Oczywiście zbiórka szła swoim torem, podczas gdy na plaży wkrótce też odbyła się wspólna rozgrzewka niedzielnych morsów, którzy następnie ochoczo skorzystali z ostatniej w lutym kąpieli w Jeziorze Winiary.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane