Jesteś tutaj:Sport Walentynkowe morsowanie dla Olgi
niedziela, 14 lutego 2021 12:29

Walentynkowe morsowanie dla Olgi

 

Spora grupa gnieźnian zdecydowała się wesprzeć walentynkową akcję Królewskich Morsów Gniezno, w trakcie której zbierano pieniądze na rzecz małej Olgi.

Terapia genowa, która może pomóc 16-miesięcznej Oldze, jest niezwykle kosztowna a do osiągnięcia kwoty 9 mln złotych wciąż brakuje bardzo dużo. Dlatego, by pomóc dziewczynce, Królewskie Morsy Gniezno zdecydowały się zorganizować zbiórkę pieniędzy na rzecz dziewczynki. Oczywiście mogło się to odbyć tylko w formie wspólnej kąpieli w Jeziorze Winiary.

W niedzielne południe cała grupa morsów wzięła udział we wspólnej rozgrzewce, a następnie wszyscy udali się do wody dostępnej w przygotowanym wcześniej przeręblu. Sporo z nich miało ze sobą baloniki w kształcie serca, a także pojawił się transparent "Razem dla Olgi". Po plaży chodzili też wolontariusze zbierający środki na rzecz dziewczynki, w zamian za co darczyńcy otrzymywali serduszka. 

Dziewczynce cały czas można pomóc przekazując datek za pośrednictwem serwisu https://www.siepomaga.pl/olga

 

 

 

 

 

 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Nina niedziela, 14 lutego 2021 14:44 napisane przez Nina

    Szczytny cel, miny choć pełne uśmiechu to czasami srogie.

  • Link do komentarza D1234567890 niedziela, 14 lutego 2021 13:49 napisane przez D1234567890

    Miasto by posprzątali w czynie społecznym, a nie moczenie się w zimnej wodzie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane