Jesteś tutaj:Sport Pokonali ponad 270 kilometrów dla WOŚP
czwartek, 04 lutego 2021 10:12

Pokonali ponad 270 kilometrów dla WOŚP

  mnopr
Pokonali ponad 270 kilometrów dla WOŚP zdjęcie nadesłane

Grupa gnieźnian i sympatyków WOŚP, którzy w miniony weekend pokonali trasę do Warszawy, postanowiła podsumować to wydarzenie.

W minioną sobotę z Gniezna wystartował drugi "Bieg z Pierwszej Stolicy do Stolicy" w ramach którego zbierano środki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbywający się w ramach sztafety na trasie prowadzącej przez wiele wsi i miast, uczestnicy mieli przed sobą około półtorej doby do pokonania, by dotrzeć na czas do studia w Warszawie.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mimo panującej pandemii udało nam się w tym roku zorganizować Bieg z Pierwszej Stolicy do Stolicy i w jego ramach ponownie zbierać środki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozpiera nas duma, że możemy reprezentować Gniezno biegnąc przeszło 270 kilometrów do Warszawy i pozdrowić od Was Jurka Owsiaka - przekazali uczestnicy.

W trakcie biegu udało się zebrać 31.500 złotych, które trafiły do eSkarbonki WOŚP. Środki trafią na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane