Jesteś tutaj:Sport Wspólne zanurzenie gnieźnieńskich morsów
niedziela, 24 stycznia 2021 12:58

Wspólne zanurzenie gnieźnieńskich morsów

 

W opadach śniegu, wśród unoszącego się lodu, morsy tym razem wykazały się wytrzymałością i wspólnie zanurzyły się w zimnej wodzie. 

Królewskie Morsy Gniezno, jak co tydzień, ponownie spotkali się na plaży Łazienek. Choć nie było już dla nich tak idealnej pogody, jak ostatnie mrozy, to jednak utrzymująca się niska temperatura utrzymała lód na Jeziorze Winiary, polepszając tym samym nastrój zimowej kąpieli. 

Tym razem gnieźnieńskie morsy zdecydowały się na "reset", jak to określają wspólne zanurzenie się w całości pod powierzchnią wody.

Po krótkiej rozgrzewce i tradycyjnej kąpieli, kwadrans po południu kolejni chętni weszli do wody, w której, po krótkim zaadoptowaniu się do temperatury, zanurzyli się dwukrotnie pod powierzchnią wody. 

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza KOLA poniedziałek, 25 stycznia 2021 12:11 napisane przez KOLA

    Morsujcie sobie ile chcecie i niech Wam będzie na zdrowie!! Ale odpowiedzialnie. Maseczki i dystans społeczny. Straż Miejska I Policja gdzie jesteście? Chowacie głowę w piasek i udajecie że wszystko jest ok?

  • Link do komentarza Bolo niedziela, 24 stycznia 2021 14:44 napisane przez Bolo

    Siedlisko koronawirusa tyle w temacie .

  • Link do komentarza Daniel niedziela, 24 stycznia 2021 14:06 napisane przez Daniel

    Znów zbijobruki posli się moczyć wzięli by posprzątali pełno kiepów leży i butelek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane