Jesteś tutaj:Sport KaPi Meble MKS PR II Gniezno kończy I rundę II ligi z siódmą wygraną
poniedziałek, 21 grudnia 2020 07:59

KaPi Meble MKS PR II Gniezno kończy I rundę II ligi z siódmą wygraną

MKS PR
KaPi Meble MKS PR II Gniezno kończy I rundę II ligi z siódmą wygraną źródło: MKS PR

To było kolejne bardzo dobre spotkanie wyjazdowe w wykonaniu MKS-owych rezerw! KaPi Meble MKS PR II Gniezno okazało się drużyną lepszą od Victorii Świebodzice i finiszuje I rundę na pozycji wicelidera II ligi.

Wynik emocjonującego spotkania w pierwszej minucie otworzyła bramką z rzutu karnego Dagmara Kołodziej, co dało gospodyniom prowadzenie. Podopieczne trenerki Dominiki Daszkiewicz-Kwadrans kontrolowały grę tylko przez pierwsze 8 minut. Po tym czasie gry do głosu doszły gnieźnianki, które z każdą kolejną skuteczną akcją na bramkę rywalek powiększały prowadzenie. Na przerwę podopieczne Romana Solarka udawały się do szatni z ośmiopunktową zaliczką (9-17).

W drugim kwadransie drugiej połowy w szeregi drużyny z Gniezna wdarło się małe rozluźnienie i Victoria zaczęła dość szybko odrabiać straty. Ostatecznie przyjezdne obroniły wypracowaną zaliczkę z pierwszej fazy spotkania, a mecz zakończył się wynikiem 26-28.

KaPi Meble MKS PR II Gniezno: Kobyłecka, Bober – Alwin (2), Kabacińska (1), Brząkała, Skoczeń (1), Dolacińska (7), Musiał (5), Grzegorek (1), Wabińska (4), Rachela, Tanaś (2), Łachowska (1), Śmigowska (4), Nowicka.