Jesteś tutaj:Sport Przebiegli i przeszli przez Dalki po zdrowie
sobota, 10 października 2020 16:23

Przebiegli i przeszli przez Dalki po zdrowie

 

Kilkudziesięciu mieszkańców nie tylko osiedla Dalki, ale także innych części miasta, wzięło udział w piątej edycji wydarzenia biegowo-marszowego.

Otwarty marsz nordic-walking, któremu przyświecało hasło "Z kijkami po zdrowie", wystartował z boiska przy ul. Gajowej. Zanim jednak jego uczestnicy udali się w drogę na trasie 3,5 lub 5 kilometrów, odbyły się także zawody dla najmłodszych sportowców, które jednak miały charakter typowo biegowy. Dzieci wystartowały na dystansie 100, 200 i 400 metrów, którego trasa została wytyczona wokół boiska. 

Niezależnie od wyniku, na mecie na wszystkich czekały pamiątkowe medale, a najlepsi w swoich konkurencjach sportowych mogli liczyć na puchary. Poza tym nie zabrakło także ciepłego poczęstunku oraz ogniska. Wydarzenie po raz kolejny zorganizowało stowarzyszenie Aktywne Dalki oraz Rada Osiedla Dalki. 

Dokładne wyniki uczestników wydarzenia zostaną zamieszczone po przesłaniu ich przez organizatora.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza obywatel RP sobota, 17 października 2020 08:59 napisane przez obywatel RP

    Koronawirus pierwsze wzmianki lata 60. Sars-cov a 2003 tez z Chin. Ten jest polityczny i sztucznie pompowany. Systematycznie co 2,3 lata who i rzady swiata chciały wprowadzić globalna pandemie ale nie udawolo im się aż do teraz

  • Link do komentarza janek niedziela, 11 października 2020 08:23 napisane przez janek

    Chyba po koronawirusa a nie zdrowie....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane