poniedziałek, 24 lutego 2020 11:48

Zawodnicy Inochi z kolejnymi medalami

  mnopr
Zawodnicy Inochi z kolejnymi medalami zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę odbywała się kolejna odsłona Wielkopolskiej Ligi Karate, z której zawodnicy z Gniezna przywieźli worek medali.

Podczas rywalizacji na zawodach we Wrześni, karatecy Inochi wywalczyli jedenaście medali. Pozostaje cieszyć się z coraz lepszej formy zawodników, a także dobrego poziomu rywalizacji. Bardzo udane starty odnotowali seniorzy Bartosz Bruch i Karol Nowicki, dla których były to pierwsze w życiu zawody. Obaj panowie dotarli do finałów i uplasowali się na drugich miejscach.

A oto pełna klasyfikacja medalowa ekipy Inochi Gniezno:
- Lena Łączyńska - złoto kihon, złoto kata,
- Jolanta W oźniak - złoto kata, brąz kumite,
- Alicja Kaszyńska - srebro kata,
- Zuzanna Gbur - srebro fantom,
- Bartosz Bruch - srebro kata,
- Wiktor Bruch - srebro kata,
- Karol Nowicki - srebro kata,
- Bartosz Kaźmierczak - brąz kata,
- Bartosz Kubasik - brąz kata.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane