Jesteś tutaj:Sport Rekord Gniezna w morsowaniu pobity!
niedziela, 15 grudnia 2019 12:54

Rekord Gniezna w morsowaniu pobity!

 
Rekord Gniezna w morsowaniu pobity! fot. Rafał Wichniewicz

O prawie setkę morsów więcej od ubiegłorocznego rezultatu - po raz kolejny gnieźnieńskie morsy pobiły własny rekord w ilości osób biorących udział we wspólnej kąpieli.

Tegoroczna, czwarta już edycja wydarzenia, przyciągnęła na plażę Jeziora Winiary tłumy osób - tych, którzy chcieli morsować oraz oczywiście tych bardziej marznących na sam widok, czyli kibiców. Po ubiegłorocznym pobiciu rekordu, który wyniósł 246 osoby, jakie jednocześnie zażywały kąpieli na popularnych Łazienkach, w tym roku do wody zdecydowało się wejść w sumie 336 osób! Każdy uczestnik imprezy otrzymał przy tej okazji certyfikat potwierdzający udział oraz posiłek regeneracyjny.

 

Wydarzenie miało przy tym także formułę charytatywną - wyjątkowo obowiązująca z tej okazji rejestracja połączona była z wpisowym. Datki z udziału w imprezie trafią na rzecz 14-letniego Dawida Górzyńskiego, który codziennie zmaga się z chorobą, jaką jest dystorfia mięśniowa. Chłopiec nie poddaje się tak łatwo i jego leczenie cały czas trwa, ale aby ono przynosiło pozytywne skutki, potrzebne są wciąż środki.

Chcąc pomóc Dawidowi możemy także wpłacać datki na konto fundacji:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 16291 Górzyński Dawid darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Więcej na: http://bit.ly/DawidGorzynski

6 komentarzy

 • Link do komentarza wilk poniedziałek, 16 grudnia 2019 14:42 napisane przez wilk

  Gratulacje morsy !!

 • Link do komentarza Tomasz Pawłowski Gniezno poniedziałek, 16 grudnia 2019 09:18 napisane przez Tomasz Pawłowski Gniezno

  Brawo Darek.

 • Link do komentarza ona niedziela, 15 grudnia 2019 22:27 napisane przez ona

  Widze,że nie jestem sama! mnie też ten upierdliwy zgiełk niezmiernie irytuje!!!

 • Link do komentarza Rychu niedziela, 15 grudnia 2019 21:51 napisane przez Rychu

  A gdzie jest Wiesław???...

 • Link do komentarza misio niedziela, 15 grudnia 2019 18:30 napisane przez misio

  Brrrrr, zimno mi!

 • Link do komentarza mirek niedziela, 15 grudnia 2019 14:04 napisane przez mirek

  ile jeszcze tego hałasu przy tej wodzie!!/??

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane