poniedziałek, 09 grudnia 2019 07:43

Szkolenie w Inochi Gniezno

  mnopr
Szkolenie w Inochi Gniezno zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę w klubie karate Inochi Gniezno odbyło się seminarium szkoleniowe, poprowadzone z wyjątkowym gościem.

Już po raz kolejny zawodnicy klubu mieli okazję potrenować z niesamowitą osobowością w świecie karate hanshi - Waldemarem Nogalskim, prowadzącym 8 DAN Szkoła Walki Waldemara Nogalskiego. Dla niektórych był to pierwszy i miejmy nadzieję, że nieostatni trening z tym mistrzem.

Każdy z uczestników seminarium wyszedł z zajęć z cennymi wskazówkami do dalszej pracy, a dzięki dawanym lekcjom na pewno przybyło doświadczenia i spostrzeżeń do tego, jak podnieść swoje wyniki szkoleniowe. Seminarium dofinansowane z dotacji Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane