Jesteś tutaj:Sport Mikołajkowe morsowanie na Łazienkach
niedziela, 08 grudnia 2019 12:52

Mikołajkowe morsowanie na Łazienkach

 
Mikołajkowe morsowanie na Łazienkach fot. Rafał Wichniewicz

Prawie setka śmiałków ubranych w mikołajkowe elementy ubioru zdecydowała się na niedzielne, wspólne kąpanie w Jeziorze Winiary.

Pogoda nie rozpieszcza morsów - po kilku dniach temperatur oscylujących w granicach zera, w niedzielę termometry wskazały nieznaczny wzrost i na skali pojawiło się w granicach 8 stopni. To jednak wcale nie zniechęciło sporej grupy śmiałków, dla których bardziej zachęcająca była temperatura wody, nieprzekraczająca 4 stopni.

Korzystając z zaproszenia Królewskich Morsów Gniezno, na plaży popularnych Łazienek pojawiła się spora grupa osób w strojach nawiązujących do wydarzenia obchodzonego 6 grudnia. Były więc i Mikołaje, panie Mikołajowe, ale także elfy czy renifery. 

Już teraz morsy zapraszają na wspólne bicie rekordu Gniezna we wspólnej kąpieli, które odbędzie się za tydzień - 15 grudnia w samo południe. Wydarzenie będzie miało cel charytatywny, dlatego tym bardziej warto wziąć w nim udział i wesprzeć tę inicjatywę!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane