środa, 20 listopada 2019 07:51

Medalowy występ zawodników Inochi Gniezno

mn
Medalowy występ zawodników Inochi Gniezno zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę w Toruniu odbyły się XV Mistrzostwa Polski Karate. Gniezno jak zwykle godnie reprezentowali zawodnicy Inochi.

Podczas mistrzostw przedstawiciele Grodu Lecha odnotowali szereg sukcesów, klasyfikując się w różnych kategoriach i przywożąc ze sobą sporo medali.

Arkadiusz Kwaśniewski pokonał wszystkich rywali w kumite kadetów zdobywając tytuł Mistrza Polski. Natomiast Łukasz Wiśniewski uplasował się na 3 miejscu w konkurencji kumite seniorów.

Przy okazji zawodów tego dnia odbył się również Turniej Karate Toruńskiego Smoka. Dwie zawodniczki okazały się najlepsze w swoich kategoriach - Alicja Kaszyńska wywalczyła 1 miejsce w konkurencji kata dziewcząt poniżej 6 kyu, a Jolanta Woźniak wywalczyła 1 miejsce w konkurencji kata dziewcząt powyżej 6 kyu.

W konkurencji kumite dziewcząt obie nasze zawodniczki pokonały swoje rywalki i spotkały się ze sobą w walce finałowej. Zwyciężyła Alicja zdobywając złoty medal, srebro przypadło Jolancie.