Jesteś tutaj:Sport Biało-czerwone morsy także uczciły niepodległość!
poniedziałek, 11 listopada 2019 14:59

Biało-czerwone morsy także uczciły niepodległość!

 
Biało-czerwone morsy także uczciły niepodległość! fot. Rafał Wichniewicz

Około stu śmiałków zdecydowało się wejść wspólnie do wody przy okazji Święta Niepodległości, obchodzonego także nad Jeziorem Winiary.

Po 11 kilometrowym biegu, jaki odbył się ulicami Gniezna, niektórzy zdecydowali się także spróbować swoich sił w jeszcze jednym, niekonwencjonalnym uczczeniu tego wydarzenia - morsowaniu. Do wspólnej, biało-czerwonej kąpieli na Łazienkach zaprosiły wszystkich Królewskie Morsy Gniezno, a na apel ten odpowiedziało około stu pływaków.

Wszyscy stawili się przed godziną 14 na plaży, niektórzy ubrani w biało-czerwone akcenty, a także flagi, szaliki, czapki itp. Kto chciał, mógł także liczyć na malowanie twarzy, wykonywane przez klub zabaw dla dzieci "Fantazja". Po wspólnej rozgrzewce, wszyscy razem weszli do wody, mającej wówczas około 6-7 stopni powyżej zera. Całość urozmaiciło odpalenie biało-czerwonych rac.

1 komentarz

  • Link do komentarza wilk czwartek, 14 listopada 2019 00:32 napisane przez wilk

    Brawo morsy !!! Też bym chętnie dołączył,lecz nie lubię zimna .....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane