Jesteś tutaj:Sport Zawodnicy AKT Samuraj z medalami
środa, 02 października 2019 13:50

Zawodnicy AKT Samuraj z medalami

  UM (opr)
Zawodnicy AKT Samuraj z medalami źródło: UM

Kilka dni temu we Wrocławiu został rozegrany XII Puchar Mistrza – Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego. Do Wrocławia udała się reprezentacja Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno: Wiktoria Łuczyńska, Aleksandra Politowicz, Sebastian Kordela i Oskar Kordela.

Mimo początku sezonu zawodnicy z Grodu Lecha wypadli znakomicie. Troje z nich może pochwalić się aż dwoma medalami, które po ciężkich bojach zawisły na ich szyjach. Wiktoria Łuczyńska startując w kategorii juniorskiej wywalczyła srebrny medal w kumite i brązowy medal w kata. Sebastian Kordela występując w kategorii młodzieżowiec dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium odbierając zarówno za kumite i kata srebrne medale. Ola Politowicz natomiast startując już jako seniorka przywiozła ze Stolicy Dolnego Śląska złoty medal który wywalczyła w konkurencji kata i srebro wywalczone w konkurencji kumite.

Reasumując do Gniezna „przyjechało” 1 złoty, 4 srebrne i 1 brązowy medal. Jak widać z początkiem sezonu zawodnicy Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno nie stracili formy, a treningi i zgrupowania kadry narodowej w jakich uczestniczyli nasi medaliści podczas wakacji nie poszły na marne.

Nie można zapominać oczywiście o trenerze senseiu Andrzeju Zarzecznym (5 Dan), który przez cały czas przygotowuje zawodników akademii do rywalizacji, a podczas zawodów jest przy każdym z naszych zawodników przy macie. Przez cały czas można oczywiście dołączyć do AKT Samuraj Gniezno i trenować tę piękną dyscyplinę sportu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane