Jesteś tutaj:Sport Wakacyjna edycja kursów pływania - powstanie dodatkowa grupa
wtorek, 30 lipca 2019 17:31

Wakacyjna edycja kursów pływania - powstanie dodatkowa grupa

  mnopr
Wakacyjna edycja kursów pływania - powstanie dodatkowa grupa archiwum redakcji

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do uczestnictwa w kursach pływania, odbywających się na basenie. Przed uczestnikami jeszcze dwie edycje w sierpniu.

Kursy podstawowej nauki pływania oraz doskonalenia posiadanych umiejętności - wiedzę praktyczną w tym zakresie można zdobyć podczas zajęć odbywających się na basenie przy ul. bł. Jolenty. 

Trzecia edycja kursów odbywa się w dniach od 29 lipca do 9 sierpnia, a czwarta edycja od 19 do 30 sierpnia br. Zapisy odbywają się w szatni basenowej, gdzie pracownicy udzielają także dodatkowych informacji. Kontakt telefoniczny 61 424 86 04.

Jak poinformował GOSiR, ze względu na duże zainteresowanie kursami podstawowej nauki pływania - w ostatniej edycji kursu, tj. od 19 do 30 sierpnia uruchomiona zostanie druga grupa na godz. 19.00. Instruktorką prowadzącą będzie Paulina Kaczmarek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane