wtorek, 18 czerwca 2019 07:49

Aktywnie w sierpniu z karate

  mnopr

Ze sportową propozycją dla najmłodszych mieszkańców Gniezna (i nie tylko) wychodzi Klub Karate Inochi. Zajęcia odbywać się będą w sierpniu.

Nie zabraknie aktywności dla każdego. Początkujących organizatorzy treningów zapraszają na bezpłatne zajęcia w ramach projektu "Zacznij latem trenować karate", a całe rodziny mogą poćwiczyć wspólnie na zajęciach "Zabierz mamę i tatę na trening karate". Osoby chcące się porozciągać mogą skorzystać z projekt "Wyzwanie-rozciąganie". 

Zawodnicy Klubu po wakacyjnej przerwie rozpoczną treningi już w sierpniu w ramach akcji "Karateka nie próżnuje i nawet latem trenuje". Opis treningów można znaleźć poniżej w galerii, a w sprawie zapisów należy kontaktować się z Martą Pawłowską: 506 340 581.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane