poniedziałek, 29 kwietnia 2019 08:28

Złoto na Mistrzostwach Polski dla reprezentantki Inochi Gniezno

 
Złoto na Mistrzostwach Polski dla reprezentantki Inochi Gniezno zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzieżowców w Karate Olimpijskim.

Klub Karate Inochi Gniezno na sobotnich zawodach w konkurencji kumite indywidualne kadetów 14-15 lat reprezentował Arkadiusz Kwaśniewski, który uplasował się ostatecznie na 5 miejscu. Jednocześnie w niedzielę 28 kwietnia podczas VI Mistrzostw Polski Masters w Karate Olimpijskim, sensei Marta Pawłowska wywalczyła złoty medal w konkurencji kata indywidualnego kobiet.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane