Jesteś tutaj:Sport 4 medale Inochi Gniezno na Mistrzostwach Ziemi Legnickiej
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 09:24

4 medale Inochi Gniezno na Mistrzostwach Ziemi Legnickiej

mn
4 medale Inochi Gniezno na Mistrzostwach Ziemi Legnickiej zdjęcie nadesłane

Czteroosobowa reprezentacja zawodników Klubu Karate Inochi Gniezno w minioną sobotę wybrała się do Legnicy na XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate Olimpijskim.

Były to również zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski Juniorów i U-21. Nasi zawodnicy stoczyli wiele udanych pojedynków i wszyscy uplasowali się na podium, wracając z czterema medalami do Gniezna.

Alicja Kaszyńska zdobyła srebrny medal w konkurencji kumite ind. dziewcząt 8-9 lat przegrywając jedynie ostatnią walkę finałową. Jolanta Woźniak wywalczyła brązowy medal w konkurencji kata ind. dziewcząt 8-9 lat.
Bernadetta Kuleczka zdobyła brązowy medal w konkurencji kata ind. dziewcząt 16-17 lat. Arkadiusz Kwaśniewski uplasował się na trzecim miejscu w konkurencji kumite ind. chłopców 14-15 lat -52kg zdobywając brązowy medal.

Bernadetta Kuleczka i Arek Kwaśniewski zakwalifikowali się tym samym na Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbędą się niebawem w Poznaniu. Gratulujemy