Jesteś tutaj:Sport Elita badmintona zmaga się w Gnieźnie
piątek, 01 lutego 2019 12:37

Elita badmintona zmaga się w Gnieźnie

 
Elita badmintona zmaga się w Gnieźnie fot. Przemysław Janaszek / źródło: WOZBad

Od czwartku w hali widowiskowo-sportowej odbywają się Indywidualne Mistrzostwa Polski w Badmintonie. Zmagania zawodników można oglądać do niedzieli.

Po raz pierwszy w Gnieźnie zagościła tak znacząca impreza tej dyscypliny. Po raz 55. badmintoniści zmagają się ze sobą w ramach indywidualnych rozgrywek, walcząc o medale tegorocznej edycji mistrzostw.

W zawodach bierze udział prawie 150 najlepszych zawodników z całego kraju, co jest rekordową liczbą tych rozgrywek. Wszyscy oni zmagają się ze sobą w kategoriach singlowych oraz deblowych mężczyzn i kobiet oraz gry mieszanej. Wśród uczestników wydarzenia są tacy uznani w tej dyscyplinie gracze jak Kamila Augustyn, Michał Łogosz, Przemysław Wacha, Adam Cwalina, Adrian Dziółko, Michał Rogalski czy Wojciech Szkudlarczyk.

Finały odbędą się w niedzielę 3 lutego o godzinie 10:00 i zostaną wyemitowane na żywo na antenie TVP Sport, a transmisja na żywo z każdego kortu w gnieźnieńskiej hali przeprowadzona będzie online na kanale Badminton Polska na platformie Youtube.

Zapraszamy do śledzenia oficjalnego profilu WOZBad na portalu Facebook, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje na temat 55. Indywidualnych Mistrzostw Polski elity w badmintonie oraz do odwiedzenia hali i aktywnego kibicowania najlepszym!

zdjęcia: Przemysław Janaszek / źródło: WOZBad

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane