wtorek, 11 grudnia 2018 08:20

Morsy ponownie będą bić rekord Gniezna

 
Morsy ponownie będą bić rekord Gniezna archiwum redakcji

Królewskie Morsy Gniezno zapraszają na kolejną edycję wyjątkowego wydarzenia - bicia rekordu Gniezna w ilości osób kąpiących się w zimnej wodzie.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 grudnia, a do udziału zaproszone są wszystkie morsy, a także osoby chcące spróbować swoich sił w mroźnej kąpieli. Ci, dla których sam widok pływaków o tej porze roku jest wystarczający, mogą przyjść i kibicować, by udało się pobić dotychczasowy rekord.

Morsy nie byłyby sobą, gdyby takiej okazji nie poświęcono szlachetnej inicjatywie - tego dnia oprócz bicia rekordu Gniezna, będą też próbowali zatrzymać czas dla Dawida Górzyńskiego. Ten 13-letni chłopiec, codziennie zmaga się z chorobą, jaką jest dystrofia mięśniowa. To nic innego, jak postępujący zanik mięśni, który można spowolnić przez leczenie, a być może i uda się odwrócić postęp choroby.  W tym roku Dawid będzie poddany eksperymentalnemu leczeniu komórkami macierzystymi. Jest on też podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyćz pomocą".

Chcąc pomóc Dawidowi możemy także wpłacać datki na konto fundacji:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 16291 Górzyński Dawid darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Więcej na: http://bit.ly/DawidGorzynski

Dla każdego uczestnika:
☑️ pamiątkowy Certyfikat potwierdzający udział w III Biciu Rekordu Gniezna!
☑️ ciepła zupa, gorące napoje i domowe ciasto!

Plan wydarzenia:
11:01-11:51 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW
12:00 OFICJALNE ROZPOCZĘCIE I WSPÓLNE ZDJĘCIE
12:10 WSPÓLNA ROZGRZEWKA
12:15 BICIE REKORDU GNIEZNA

1 komentarz

  • Link do komentarza wilk środa, 12 grudnia 2018 01:50 napisane przez wilk

    Chętnie,ale jak mam wejść do zimnej wody pod prysznicem,to mnie.....strzyka !!!!! Brawo MORSY !!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane