czwartek, 08 lutego 2018 18:42

Speedrowerowy Turniej Grodu Lecha

 

W pierwszych dniach wiosny w Gnieźnie odbędzie się speedrowerowy Turniej Grodu Lecha, w którym wystartuje kilkunastu zawodników.

Od przełomu 2016 i 2017 roku sport speedrowerowy w Pierwszej Stolicy Polski przeżywa swój renesans i spotkania na małym owalu na os. Ustronie przyciągają grupy fanów, kibicujących dobrze sobie znanym zawodnikom. Działacze klubu sportowego Rado Orzeł Gniezno zapowiedzieli organizację Turnieju Grodu Lecha, w trakcie którego na torze spotka się kilkunastu zawodników.

Zawody odbędą się w sobotę 24 marca o godzinie 15:00, a przed kilkoma dniami dokonano rozlosowania miejsc startowych zawodników z Gniezna oraz m.in. Leszna, Częstochowy, Torunia, Ostrowa czy Żołędowa, którzy (jeśli nic nie ulegnie zmianie w programie spotkania) wystartują w 20 zaplanowanych biegach. Lista zawodników:

1. Mariusz Małecki
2. Damian Notański
3. Paweł Cegielski
4. Remigiusz Burchardt
5. Łukasz Łaniecki
6. Borys Wojciechowski
7. Sebastian Paruzel
8. Mikołaj Menz
9. Maciej Stefański
10. Piotr Kupczyk
11. Michał Małecki
12. Kamil Naskręt
13. Przemysław Małecki
14. Jakub Kościecha
15. Wojciech Małecki
16. Bartosz Fryckowski

 

1 komentarz

  • Link do komentarza kibic piątek, 09 lutego 2018 08:53 napisane przez kibic

    przydały by się jakieś krzesełka stadionowe wokół całego toru. Czy Miasto Gniezno nie mogło by w ten sposób dofinansować tego klubu ?
    Miło by posiedzieć za siatką toru i pokibicować, jedząc np loda i grzejąc się w wiosennym słoneczku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane