poniedziałek, 27 marca 2017 11:18

28 medali dla karateków Inochi podczas Raven Cup 2017

mn

W minioną niedzielę reprezentacja Klubu Karate Inochi Gniezno uczestniczyła w Ogólnopolskim Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik RAVEN CUP 2017. Ponad trzydziestu zawodników wywalczyło łącznie 28 medali.

Miejsca pierwsze: Bartosz Kubasik – kihon, Wojciech Kaczmarek – kihon, Oskar Lewandowski – kata, Jakub Matuszyński – kata, Adrianna Pilipczuk – kata, Jolanta Woźniak – kata

Miejsca drugie: Oliwier Krzysztofiak – kihon, Adrian Turonek – kihon, Barbara Cieślińska – kata, Kacper Częstochowski – kata, Hubert Wiśniewski – kata

Miejsca trzecie: Franciszek Żyła – kihon, Michał Broński – kihon, Filip Kwiatkowski – kihon, Nadia Ciesielczyk – kihon, Igor Zwiernik – kata, Cezary Huchrak – kata, Jakub Filipiak – kata, Zuzanna Gbur – kata, Hanna Staniszewska – kata, Alicja Kaszyńska – kata, Weronika Nowaczyk – kata, Kacper Majchrzak – kata, Maria Nawrot – kata, Weronika Majchrzaka – kata oraz drużyna dziewcząt 2007 i młodsze w składzie: Kaszyńska, Nawrot, Woźniak.

Podczas zawodów doszło do nieoczekiwanych walk finałowych naszych zawodników, którzy okazywali się najlepsi w swoich kategoriach wiekowych. W konkurencji kata indywidualne dziewcząt 2010 i młodsze Adrianna Pilipczuk pokonała w półfinale naszą zawodniczkę Zuzannę Gbur, aby w finale spotkać się z kolei z koleżanką z klubu Barbarą Cieślińską. Tu również zwyciężyła zdobywają złoto. Cała trójka znalazła się na podium: złoto – Ada, srebro – Basia i brąz – Zuzia.

Chłopcy w konkurencji kata indywidualne 2008 również spotkali się w finałowej walce. Tego dnia Oskar Lewandowski zwyciężył ze swoim klubowym kolegą Hubertem Wiśniewskim. Julita Bartz, Blanka Częstochowska, Kinga Łęc, Nicole Stachowska, Michał Bartz i Jakub Woźniak tym razem uplasowali się poza podium.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i bardzo dziękujemy raz jeszcze rodzicom za pomoc podczas zawodów nad tak liczną ekipą.