Jesteś tutaj:Kultura Muzykoza mocnych brzmień
sobota, 13 sierpnia 2016 16:05

Muzykoza mocnych brzmień

 

Zakończył się trzydniowy cykl koncertów organizowany w ramach charytatywnej imprezy Muzykoza. Ostatniego dnia na Rynku zaprezentowali się  The Grey Ceiling, Savior i BAPU.

Dobiegła końca kolejna odsłona Muzykozy, czyli imprezy charytatywnej, podczas której wolontariusze zbierali pieniądze na szczytny cel - budowę szpitala onkologicznego dla dzieci. Inicjatorami Muzykozy jest gnieźnieńska grupa Unusual Events, Stowarzyszenie Dzieciaki Chojraki oraz Akademia Edukacji Kreatywnej.

W piątkowy wieczór na gnieźnieńskiej scenie zaprezentowały się trzy mocne składy: The Grey Ceiling, Savior i BAPU. Wypełniły przestrzeń rynku rockowym, metalowym, a także ska/punkowym brzmieniem.

Podczas ostatniego dnia udało zebrać się kwotę w wysokości 1087,99zł. Łącznie, podczas trwania Muzykozy, na rzecz budowy szpitala onkologicznego dla dzieci zgromadzono dzięki hojności gnieźnian 3107,49zł.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane