Jesteś tutaj:Kultura Muzykoza w rytmach hip-hopu
piątek, 12 sierpnia 2016 14:50

Muzykoza w rytmach hip-hopu

 

Za nami drugi dzień Muzykozy, czyli imprezy charytatywnej, podczas której zbierane są pieniądze na budowę szpitala onkologicznego dla dzieci.

Muzykoza to koncertowa inicjatywa gnieźnieńskiej grupy Unusual Events, która wspólnie ze Stowarzyszeniem Dzieciaki Chojraki zbiera pieniądze na budowę kliniki dla dzieci z nowotworami.

Tak jak w zeszłym roku tak i w tym, wydarzenie jest połączeniem trzydniowych koncertów na Gnieźnieńskim rynku z konferencją naukową, która odbędzie się w sobotę 13 sierpnia.

W drugi dzień koncertów na rynku zaprezentowały się hip-hopowe składy: DJ PaVo, Nonvmes, Rasti x Grey, PNP, Spine Me,  Zuzkol x Norbi. Pokaz tańca zapewniło gnieźnieńskie Stowarzyszenie G15.

Drugiego dnia Muzykozy udało się zebrać 753,60 zł. W piątek 12 sierpnia odbędą się ostatnie koncerty, podczas których na rynku zagrają: Bapu, Savior, The Grey Ceiling. Zapraszamy od godziny 18:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane