Jesteś tutaj:Kultura Megitza Trio dla zakochanych
poniedziałek, 15 lutego 2016 12:23

Megitza Trio dla zakochanych

 

Na kolejnym Królewskim Salonie Sztuki w Miejskim Ośrodku Kultury walentynki zagrała Megitza Trio. Zakochanych również nie brakowało.

Miejski Ośrodek Kultury na Walentynki postanowił przygotować wyjątkowy koncert, na który zaprosił uczestników talent show Mam Talent – Megitza Trio. Najważniejszą osoba w grupie jest wokalistka, kompozytorka i kontrabasistka Małgorzata Babiarz znana jako Megitza. Do Gniezna przyjechała z akordeonistą - Stanisławem Rzadkoszem oraz gitarzystą Kubą Wilkiem. Razem na scenie zaprezentowali folkowe granie odnoszące się do muzyki góralskiej, czy bałkańskiej. Była to prawdziwa podróż przez muzykę świata.

Ponownie sala Miejskiego Ośrodka Kultury była w pełni zapełniona, jednak tym razem zaproszenia na koncert otrzymali zakochani. By otrzymać możliwość zobaczenia koncertu, pary musiały donieść do MOK-u swoje wspólne zdjęcia. Te zawisły w holu ośrodka wkomponowane w serca.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane