Jesteś tutaj:Kultura Uroczyste podsumowanie WOŚP
piątek, 12 lutego 2016 11:04

Uroczyste podsumowanie WOŚP

 

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy dobiegł końca. Gnieźnieński sztab ostatecznie podsumował finał i złożył podziękowania osobom, które się w go zaangażowały.

Sala widowiskowa w Centrum Kultury Scena to Dziwna została zapełniona osobami, które wspierały orkiestrę i przyczyniły się do zebrania jak dotąd rekordowej sumy w Gnieźnie - 129 267,53 zł.

Głos zabrał szef sztabu – Kazimierz „Tinkers” Kubów, który podziękował poszczególnym osobom i wręczył wyróżnienia najlepszym wolontariuszom. Wymienił także ile wolontariusze zebrali na terenie powiatu gnieźnieńskiego, m.in. w Żydowie, Mieleszynie, Kiszkowie, Szczytnikach, Łubowie, Niechanowie, Karniszewie oraz w Trzemesznie.

Dla wszystkich tych jak podkreślał Tinkers – wyjątkowych i najlepszych osób - oprócz podziękowań i wyróżnień został przygotowany specjalny tort, którego konsumpcja ostatecznie zwieńczyła gnieźnieński 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab zapowiada, że na pewno zagra także za rok.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane