wtorek, 25 sierpnia 2015 11:02

Kamienice z duszą

  Materiał nadesłany

Już w piątek wszyscy będą mogli zobaczyć podsumowanie ciekawego projektu, ukazującego inną stronę naszego miasta.

Wystawa fotograficzna „Kamienice z duszą” jest przekazem kadrów, które mają w sobie ujęte miejsca magiczne, wnoszące klimat a czasem i nawet historię do zdjęć. Mowa tutaj o budynkach, których w samym sercu miasta mamy naprawdę sporo.

28 sierpnia o godzinie 18:00 na gnieźnieńskim Rynku będzie można zobaczyć efekty działań, w które młode artystki angażowały się od kilku tygodni: - Przekaz akcji jest skierowany głównie dla młodych ludzi, rozpoczynających dopiero swoją przygodę z fotografią. Ukazanie im piękna, które ich otacza i które śmiało mogą wykorzystać do realizowania swych wizji fotograficznych, zabezpieczając ich przed demotywacją, która każdego fotografa gdzieś tam dopada, spowodowana właśnie brakiem pomysłów na miejsca do sesji zdjęciowych - informują organizatorki wystawy. Jej inicjatorką jest Agata Słomian, a poza nią, za obiektywami znalazły się również Hania Krych, Beata Jeżak i Agata Gocał.

Aby nie zdradzać więcej szczegółów, pozostaje tylko zachęcić do przybycia na wernisaż, który odbędzie się w najbliższy piątek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane