Jesteś tutaj:Kultura Koncert Noworoczny w Pałacu Balcerowo
wtorek, 15 listopada 2022 08:32

Koncert Noworoczny w Pałacu Balcerowo

  mn

Zapraszamy na Koncert Noworoczny, który odbędzie się już 2 stycznia 2023 roku w Pałacu Balcerowo w Gnieźnie.

W sali Pałacu Balcerowo zabrzmią piękne walce, czardasze, marsze ze świata Straussów, najbardziej znane fragmenty operetek i musicali oraz niezapomniane przeboje muzyki estradowej.Zaprosimy Państwa do roztańczonego Wiednia, gdzie rozbrzmiewać będą utwory najsłynniejszych kompozytorów świata oraz artystów estrady, którzy zapisali się złotymi literami na kartach muzyki. Gdzie słychać będzie szelest długich sukien i huk rozlewanego szampana. Nie zabraknie Marsza Radetzkiego a słynnym Libiamo wzniesiemy toast za Nowy Rok. Na scenie znakomici wykonawcy polskiej sceny operetkowej, którzy doskonale łączą klasykę z rozrywką - informują organizatorzy.

Wykonawcy to laureaci nagród na festiwalach operetkowych, kreujący wiele ról w operetkach i musicalach. Na swoim koncie mają niezliczoną ilość koncertów:

Ksenia Shaushysvili - sopranistka oraz aktorka musicalowa. Ukończyła Wydział Wokalno Aktorski Akademii Muzycznej w Poznaniu. Ujmuje na scenie poza wokalem doskonałą grą aktorską. Mistrzyni wykonań piosenki francuskiej Edith Piaf.

Emilia Zielińska - sopran. Ukończyła z oceną celującą Wydział Wokalno - Aktorski w Akademii Muzycznej w Łodzi. Laureatka festiwali operetkowych, kreująca role w teatrach i musicalach. Artystka ujmująca osobowością. Przez wiele lat brała udział w koncertach, których prowadzenie objął Bogusław Kaczyński.

Mariusz Adam Ruta - Tenor młodego pokolenia. Śpiewak czynnie koncertujący na terenie kraju jak i poza jego granicami. Ciepło przyjmowany przez publiczność. Specjalista od duetów operetkowych oraz przebojów włoskiej muzyki estradowej. Ma w swoim dorobku koncerty z filharmoniami i teatrami.

Mirosław Niewiadomski - Wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny, głęboki głos o bogatej barwie. W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról na scenach teatrów oraz niezliczoną ilość koncertów. Występował również w Operze Odeskiej oraz Operze Narodowej. Artysta współpracujący przez wiele lat z Kazimierzem Kowalskim.

Renata Brukiewicz - gospodyni koncertu. Trenerka etykiety, organizatorka koncertów i gali.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert. Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. W cenie biletu poczęstunek oraz toast noworoczny. Bilety są dostępne pod adresem kupbilecik.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane