Jesteś tutaj:Kultura Spotkanie z ciekawym człowiekiem - Monika Bartkowiak w eSTeDe
niedziela, 13 listopada 2022 09:43

Spotkanie z ciekawym człowiekiem - Monika Bartkowiak w eSTeDe

  mn
Spotkanie z ciekawym człowiekiem - Monika Bartkowiak w eSTeDe zdjęcie nadesłane

Zapraszamy 16 listopada o 18.00 do sali widowiskowej Centrum Kultury „Scena to dziwna” na kolejną odsłonę cyklu „Spotkanie z ciekawym człowiekiem”.

Tym razem bohaterką wieczoru będzie Monika Bartkowiak – jedna z najbardziej znanych trenerek w Gnieźnie. Ale napisać, że to tylko trenerka, to stanowczo za mało. Monika, znana jako Monika Fitness Gniezno, to kobieta o wielkim sercu, otwarta na ludzi i niosąca pomoc potrzebującym – również tym na „czterech łapach”.

Rozmowa, na którą czeka wiele gnieźnianek, będzie dotyczyła pasji, ale także pokonywania trudności i słabości i jest interesującą alternatywą dla spotkania w treningowej sali. Wstęp na wydarzenie odbywające się w CK eSTeDe jest wolny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane