Jesteś tutaj:Kultura Zaprojektuj miejską kartkę świąteczną
wtorek, 08 listopada 2022 09:06

Zaprojektuj miejską kartkę świąteczną

  UM
Zaprojektuj miejską kartkę świąteczną autorka: Julia Hankiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 5.

Miasto Gniezno po raz szósty ogłasza konkurs na bożonarodzeniową ilustrację, która znajdzie się na miejskiej kartce świątecznej.

Do udziału zachęca się wszystkich uczniów klas I-III gnieźnieńskich szkół podstawowych, którzy chcą popisać się swoimi plastycznymi umiejętnościami.

Na zdobywców pierwszych trzech miejsc czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dodatkowo, zwycięzca konkursu będzie miał możliwość oficjalnego włączenia iluminacji na choince stojącej na gnieźnieńskim Rynku 2 grudnia 2022 roku.

Szczegóły konkursu w regulaminie. Znajduje się tam także karta zgłoszeniowa. Termin nadsyłania prac upływa 23 listopada!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane