Jesteś tutaj:Kultura Koncert 10 Tenorów
poniedziałek, 31 października 2022 10:18

Koncert 10 Tenorów

  mnopr

Zapraszamy na "Koncert 10 Tenorów", podczas którego wystąpią artyści z Polski, Gruzji i Ukrainy przy udziale orkiestry.

Potrafią wszystko (nic dziwnego - jest ich aż dziesięciu!): śpiewać piosenkę podczas deszczu, martwić się ostatnią niedzielą, czarować głosem pojedynczo i w grupie... Co więcej - dobierają sobie repertuar w taki sposób, że są w stanie wcielić się nie tylko we Franka Sinatrę z jego ciepłym barytonem, ale nawet w Edith Piaf, widzącą życie w różowych barwach. Śpiewają o kobietach, o miłości, o poranku, o wieczorze, o mamie, o zakrętach w biografii, nie boją się żadnych wyzwań wokalnych - wszystko po to, aby udowodnić na koniec, że "We Are The Champions".

Wyjątkowy koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 5 listopada o godzinie 18 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej. Bilety są dostępne na stronie https://sklep.ebilet.pl/318348198659751941

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane