Jesteś tutaj:Kultura Koncert chóru „Metrum”
poniedziałek, 24 października 2022 07:34

Koncert chóru „Metrum”

  mn
Koncert chóru „Metrum” zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na koncert Chóru Mieszanego Metrum, który odbędzie się w poniedziałek 24 października o godzinie 19.00 w sali widowiskowej eSTeDe,

W zróżnicowanym stylistycznie programie koncertu znajdą się szczególnie na tę okazję przygotowane utwory muzyki polskiej w jej góralskiej odsłonie, utwory gospel, swing oraz popularne utwory muzyki rozrywkowej. Prezentację chóru wzbogacą także występy solowe chórzystów.

Koncert będzie okazją, aby dołączyć do znakomitego grona śpiewaków. Chór Mieszany „Metrum” z radością powita w swoich szeregach nowe osoby, zwłaszcza mężczyzn. Poszukiwane są osoby z pasją do muzyki i działania, kochające śpiew. Znajomość nut, nie jest warunkiem koniecznym, natomiast docenione zostaną walory głosowe i dobry słuch muzyczny.

Osoby chętne do rozwoju swoich umiejętności wokalnych, zapraszamy także na próby „Metrum” w każdy poniedziałek w godzinach 18.00-20.30 do Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane