Jesteś tutaj:Kultura Ruszył nabór na Jarmark Bożonarodzeniowy 2022
piątek, 21 października 2022 10:04

Ruszył nabór na Jarmark Bożonarodzeniowy 2022

  mn
Ruszył nabór na Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 zdjęcie nadesłane

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie ogłasza nabór wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy. Tegoroczny Jarmark odbędzie się w Pierwszej Stolicy Polski między 2 a 6 grudnia, ponownie miejsce dla wystawców znajdzie się głównie na ulicy Chrobrego, w małej części na ul. Rzeźnickiej. Handel, oraz wszystkie atrakcje będą funkcjonowały, podobnie jak latach ubiegłych od 12.00 do 19.00.

W tym roku na Jarmarku nie pojawią się drewniane domki wystawiennicze, każdy z wystawców będzie mógł zaprezentować swoje usługi i produkty we własnym namiocie. Za miejsca wystawiennicze nie będzie pobierana opłata, a jedynie zwrotna kaucja, która będzie gwarantem rezerwacji miejsca. Kaucja będzie wynosić 100 zł za jeden dzień Jarmarku, będzie zwracana do 7 dni, od dnia zakończenia działalności wystawcy na Jarmarku.

Miejski Ośrodek Kultury przyjmuje zgłoszenia do wyczerpania puli miejsc, pierwszeństwo w rezerwacji stanowisk przed pozostałymi wystawcami, mają wystawcy posiadający asortyment świąteczny, oraz rękodzielnicy. 

Zgłoszenia chętnych odbywają się za pomocą Formularza Google: https://bit.ly/3CUVnzA

Regulamin jarmarku dostępny jest na stronie MOK: https://mok.gniezno.pl/ruszyl-nabor-na-jarmark-bozonarodzeniowy-2022/

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane