Jesteś tutaj:Kultura Koncerty organowe na Wzgórzu Zbarskim
piątek, 07 października 2022 08:16

Koncerty organowe na Wzgórzu Zbarskim

 
Koncerty organowe na Wzgórzu Zbarskim źródło: UM

Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Gnieźnie zaprasza na dwa koncerty z cyklu "na Wzgórzu Zbarskim w Gnieźnie".

Wykonawcami koncertów będą studenci Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, a występy odbędą się w dwie niedziele października.

9 października w kościele przy organach zasiądzie Piotr Pawlik, a 23 października Julia Kubacka. Oba koncerty rozpoczną się o godzinie 16, a w programie przewidziano utwory kompozytorów z różnych epok.

Koncerty będą się odbywać w ramach przygotowania do peregrynacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Na wszystkie koncerty wstęp wolny! Zapraszamy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane