Jesteś tutaj:Kultura Dni Otwarte Funduszy Europejskich już w najbliższą niedzielę w Starym Ratuszu
wtorek, 04 października 2022 12:54

Dni Otwarte Funduszy Europejskich już w najbliższą niedzielę w Starym Ratuszu

  mn

Być może na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, jednak dzięki Funduszom Europejskim w naszym mieście zaszło kilka istotnych zmian. Jedną z nich jest choćby rewitalizacja i zmiana funkcji Starego Ratusza. Właśnie dzięki tym środkom, ten piękny budynek w sercu Gniezna stał się centrum wydarzeń kulturalnych.

9 października, a więc w najbliższą niedzielę, MOK zaprasza wszystkich do udziału w szeregu atrakcji z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich - które w zdecydowanej większości odbędą się właśnie w Ratuszu.

Co czeka na gnieźnian w niedzielę?

11.00-13.00 „Sprytne pomysły, by zmysły nie prysły” -warsztat rodzinny, który poprowadzi "Teatr za Miastem".

Udział jest darmowy, obowiązują jednak zapisy za pomocą formularza Google: https://forms.gle/PK6dt3Aopr6xTSGq9

Wraca także znane i lubiane zwiedzanie Starego Ratusza w formie Labiryntu:

11:00 - Labirynt czyli zwiedzanie Starego Ratusza

12:30 - Labirynt czyli zwiedzanie Starego Ratusza

Zaproszenie jest także kierowane ze strony Urzędu Miejskiego W Gnieźnie. Przygotowane zostały gry uliczne, w czasie których mieszkańcy Gniezna będą mogli dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu funduszy unijnych dla rozwoju naszego miasta, a także które projekty były realizowane dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej.

Mieszkańcy będą mogli też wybrać najważniejszy – ich zdaniem projekt, który w największym stopniu przełożył się na jakość życia w mieście i dowiedzieć się , ile środków unijnych pozyskało miasto Gniezno z funduszy UE od początku naszego członkostwa w Unii. 

Na uczestników gier czekają drobne upominki. Zapraszamy 9 października przed Budynek Starego Ratusza w godz. 11.00 – 13.00.

Na wszystkie wydarzenia tego dnia wstęp oczywiście jest wolny!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane